❀¤ۣۜ•❤••❤•¯¯¯¯❀¤ۣۜŚWIATEŁKO NA
NIEDZIELĘ.❀¤ۣۜ¯¯¯¯•❤••❤•❀¤ۣۜ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Ludzie są razem nie tylko wtedy,❀❤❀ gdy się znajdują tuż obok
siebie,❀❤❀ z nami żyje także ten,❀❤❀ który odszedł,❀❤❀
którego pożegnaliśmy❀❤❀Światełko i modlitwę zostawiamy❀❤❀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janko...[♥]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Śpijcie spokojnie nasze Aniołki kochane....choć tak bardzo za Wami
tęsknimy!! Płomyczek na kolejny listopadowy dzień [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.........bo to co miało sens odeszło razem z Tobą......i zgasło słońce,
kiedy jeszcze był dzień........[۩] [۩][۩] [۩] [۩] [۩] ¸.•*´¨`*•
.Modlitwa i światełko pamięci¸.•*´¨`*• . [۩] [۩] [۩][۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Blizny... przypominają nam codziennie, że przeszłość i prawdziwe
Życie naprawdę istniała"... [*]... Twojej pamięci Janeczko ...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
__(((★)))__ ŚWIATEŁKO DO NIEBA...__(((★)))__
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿ Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między
barwy tęsknoty ,powracają dając ukojenie naszej duszy...•*´¯`✿♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥. W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´
Zgłoś SPAM
zięć
Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Dobry Jezu a nasz Panie,daj Jej Wieczne spoczywanie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Boże...daj nam wiarę że to ma sens...Że nie trzeba żałować bliskich..że
gdziekolwiek są dobrze IM jest...choć w innej postaci..że odeszli po to by
żyć..i tym razem będą żyć Wiecznie..(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Janeczko ...[*]... sił brak, chęci brak, nadziei brak...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"(!
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[۩] [۩] [۩] Nie ma już Ciebie...Ale są wspomnienia...Żywe ślady Twego
istnienia... [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i
modlitwę zostawiamy•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janeczko..[♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.