Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze
ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Każdego dnia
ma rozpacz trwa;
ramiona ciągle puste,
wciąż szukam Cię
i w noc i w dzień
zapełnić pragnę pustkę.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
...[❤]... Pokój Tobie na wieki...Janko
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niechaj Bóg będzie zawsze obok Ciebie,aby cię trzymać w swoich ramionach i
Cię ochraniać - tam w Niebie ...[۩][۩] [۩] [۩] ¸.•*´¨`*• .Modlitwa
i światełko pamięci¸.•*´¨`*• . [۩] [۩] [۩][۩] [۩]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Nic miłości nie pokona, żyje wieczna pamięć
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽Tylko miłość potrafi zatrzymać
czas ☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę
zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Chciałoby się cofnąć czas,tylko tyle,cofnąć czas i zobaczyć Ciebie
ponownie...Twojej pamięci Janeczko...lampeczki do samego Nieba na ten deszczowy
smutny dzień...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[▄)(✬)(▄]] Modlitwa i Światełko Pamięci [[▄)(✬)(▄]] Żyj
życiem wiecznym [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce kochanej...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Janeczko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, tak wiele pomagałaś innym, ta mało chciałaś dla
siebie...pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Babciu, wnuki Cię
potrzebują...tak bardzo ich kochałaś...tak trudno powiedzieć żegnaj
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne niedzielne światełko Janeczko kochana...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochać Cie było łatwo,zapomnieć nie możliwe.....Nawet gdybym chciała
wykrzyczeć głośno swój ból,to i tak to nic nie zmieni...... łzy płyną
cichutko...Światełko i Modlitwa Dla Ciebie __(((★)))__
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Niezależnie kiedy,zawsze za wcześnie..." Niedzielne światełko
pamięci dla Ciebie Janeczko ...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.