Niech im w Niebie śpiewają wszystkie anioły a Bóg da szczęście
wieczne..[**]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątkowe światełko Janeczko...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
zięć
Już nic nie będzie tak samo... choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur,
choć trzeba żyć dalej... Już nic nie będzie tak samo... Światełko i
modlitwa prosto do Nieba..
Zgłoś SPAM
zięć
Już nic nie będzie tak samo... choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur,
choć trzeba żyć dalej... Już nic nie będzie tak samo... Światełko i
modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Cóż możemy dla Was zrobić, gdy jesteście tak daleko? Myśleć o Was,
tęsknić coraz bardziej, kochać do końca naszego istnienia i czekać, że
wreszcie się zobaczymy.:( ..[']..[']...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
◕❤️ ◕ Tęsknota w sercu zostawia znak a ból i rozpacz to jest
jej właśnie smak k◕❤️ ◕
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziecie wiecznie i serc, w
których Wasze serca biją.. .♥) .♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełka pamięci na pierwszą Niedzielę Adwentu..Zapalmy świece na czas
oczekiwania... kiedy ponownie się spełni cud narodzin Pana...Nadzieja wstąpi
w nas...ะ̭̌«̭»̭̌ะ •((*))• ะ̭̌«̭»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
zięć
Adwent to czas oczekiwania na spotkanie z Bogiem... na spotkanie z Wami...
pamiętam...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Kazdy dzien bez WAS, to bol i cierpienie... swiatelko pamieci KOCHANI.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Czasem cicho ktoś odchodzi lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach,w
naszych sercach, w naszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczyslawa
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.."[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.