Mijają dni, miesiące, lata... a Wy wciąż żywi w naszej pamięci... Już 3
Niedziela naszego Adwentu... Twój się już zakończył... wierzę, że jesteś
Tam szczęśliwa... światełko na zimowy niedzielę.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu. Słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było;....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ڿڰۣڿ☸ڿڰۣڿKu pamięciڿڰۣڿ☸ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne sobotnie światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ZA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKA Z CAŁEGO SERCA
DZIĘKUJEMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WRÓCILIŚMY SZCZĘŚLIWIE☀️ะ̭̌«̭☘
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wieczorne Światełko Pamięci ☀️❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(¯`•♥•´¯)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Chociaż serce się smuci.. co minęło nie powróci...choć się życie ciągle
zmienia, nie zmieniają się wspomnienia...tęsknimy tak bardzo Kochani za Wami
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Bóg czasu dał nam tak mało, choć pewnie mógłby więcej, kilka wspomnień
zostało i Wasze zdjęcia...Kochani ....
Zgłoś SPAM
zięć
Boże, daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół,
że gdziekolwiek są dobrze im jest i są z nami choć w innej postaci...daj nam
wiarę Boże...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
...Są rany , których czas nie goi...:"(*
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Nie ma już nic,tylko Wspomnień cichy szept,zdeptanych uczuć stos,góra
pustych słów. i wieczna cudowna pamięć.".
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.