Cicho spadała kartka z kalendarza,tak cicho..Cicho nasze serca płaczą i
słońce lśni w błękicie.Cicho,smutno bez Was płyną nasze dni i życie.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
.˜”*•ڰۣڿ ☘️☀️☘️ ڰۣڿ•°*”˜ Moja pamięć i
światełko dla Ciebie Janeczko .˜”*•ڰۣڿ ☘️☀️☘️
ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysłlawa
❤️☀️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️☀️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY K.
Zgłoś SPAM
zięć
Babciu Jasiu, Twój pierwszy wniusio miał dzisiaj bierzmowanie... taki był
mały... widzę jak się nim opiekujesz... dzięki za wszystko... śpij
spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
♥♥♥....Wszyscy Ci których dotknie Miłość, stają się nieśmiertelni,
żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie
człowieka, Gdy bliskich osób mu brak...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Babciu Jasiu, wnuki Ci rosną a Ciebie nie ma... Mateusz idzie już do
bierzmowania... Światełko na niedzielę..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️☀️☘️ Smutne Światełko Pamięci ☘️☀️☘️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Miłość jest nieśmiertelna. A pamięć i wspomnienie wieczne - w sercu...
Zgłoś SPAM
zięć
,, zdążać będzie człowiek do swego wiecznego domu, wróci się proch do
ziemi, tak jak nią był, a duch powróci do Boga, który go dał".
Spokojnych snów.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.