❤️☀️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️☀️
Zgłoś SPAM
zięć
,, Odchodzi osoba, którą bardzo kocha twoje serce, odchodzi osoba, której nie
zobaczysz nigdy więcej. Swej bezradności pragniesz walczyć z przeznaczeniem,
jednak wiesz, że od Ciebie ono silniejsze..."
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wieczne odpoczywanie..dla duszy Twojej, a płomień mojej pamięci niech zawsze
płonie...✬◕✬
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
zięć
Zawsze w moim sercu...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
((❤️))♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
modlitwę zostawiam…♥((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jasny Płomyczek Pamięci dla Ciebie Śpij w Wielkiej Ciszy
●.●.●.●❤️.●.●.●.●❤️.●.●.●.●❤️.●.●.●.●❤️.●.●.●
Zgłoś SPAM
zięć
Teściowo światełko na ten dzień... Dzisiaj Józefa zawsze pamiętałas...
Kiedyś w tym dniu dostałem od Ciebie storczyka i tak zaczęła się moja
miłość do tych kwiatów... Dziękuję... Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
zięć
To smutne, kiedy osoby, które dają nam najpiękniejsze wspomnienia, stają
się jednym z nich... światełko pamięci na 2 Niedzielę Wielkiego Postu...
pamiętam w modlitwie...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..."Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą" ..:[*]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Ciężko na sercu i w duszy ciężko. Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają
się w kamienie. Serce jak głaz w piersi dusi. Nasze serce nie umie zrozumieć,
tego bólu a zrozumieć musi.
Zgłoś SPAM
zięć
... Nim świt obudzi noc dotykiem ciepłych mgieł Panie przyjdź do mnie
przyjdź... Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Rozłąka jest naszym losem,a spotkanie nadzieją . Światełko pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.