Twoja nagła i nieoczekiwana śmierć zostawiła wielką pustkę w tych ,
którzy Cię kochali. W sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie.........
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas... To nie była Pora...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Tak smutno Janeczku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~♥~~ Każdy dzień,jest dla mnie rocznicą,Każdy dzień,jest dla mnie
czekaniem,Każdy dzień,utopiony w tęsknocie,Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Śpij spokojnie Aniołku ~~♥~~ Światełko,Modlitwa
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie ,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
NA USTACH UŚMIECH A W SERCU BÓL,TO JEDNA Z NAJTRUDNIEJSZYCH RÓL
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Trzeba żyć naprawdę , żeby oszukać pędzący czas . Pięknie żyć , żyć
w zachwycie . Życie zdarza się tylko raz.......
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moja wieczna pamięć Janku kochany...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Minęło szczęście,nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko
wspomnienie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.