Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janek Zawodny


* 16.07.1988

 

+ 06.09.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (87)
Licznik odwiedzin strony
235990
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤)nie ma ludzi, których nie warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥) (❤)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli"
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
***)Światełko mojej pamięci. Śpij spokojnie Janku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w nieznane
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nigdy nie znikniecie z tego świata w całości☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nieobecni ciałem żyjecie w ludziach,z którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął Was los☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ Światełko i modlitwa ☀☀☀☀
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
mama
syneńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
* ♥ * ✬ * ♥ * Janku niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma... * ♥ * ✬ * ♥ *
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janku najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie na dzisiaj i za wszystki dni mojej nieobecności...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu tysięcy smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do wiecznego spokoju... śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Odpoczywajcie w spokoju...światełko wraz z modlitwą...tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   239   240   241   ...   1088   1089    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
yanoseek
13.09.2011