(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤)nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥) (❤)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni, żyją
w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli"
Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w
nieznane
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nigdy nie znikniecie z tego świata w
całości☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nieobecni ciałem żyjecie w ludziach,z
którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął Was
los☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ Światełko i modlitwa ☀☀☀☀
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki
nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
mama
syneńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w
milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*]
Janku najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie na dzisiaj i za wszystki dni mojej
nieobecności...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu tysięcy
smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do wiecznego
spokoju... śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Odpoczywajcie w spokoju...światełko wraz z modlitwą...tęsknimy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.