Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janek Zawodny


* 16.07.1988

 

+ 06.09.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (87)
Licznik odwiedzin strony
235656
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
....Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żyć dzień za dniem, godzina za godziną.. Dawać radę... tak po prostu, to już tylko jedno z oczekiwań.
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu mój ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janku modliłam się za Ciebie i inne dzieci,które odeszły od Swoich Rodziców o całe życie za wcześnie przy grobie Jana Pawła II o łaskę zbawienia i życie wieczne ..[*]..Światełko pamięci na dzisia
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Lusia
Nieukojony ból,wspomnienia...nieustannie powracają...kochamy swoich Bliskich,nieważne w jakim są wymiarze,pamiętamy także o Tych,którzy dali się zapamiętać...modlitwa...światełko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Jasieńku i za wszystkie dni mojej nieobecności…umarła moja Mama-Babcia-Prababcia Karolinki i Jędrusia…nie mogłam Was tutaj odwiedzać Dzieci nasze….
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Ci,którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci , co żyją miłością widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą widzą wszystko w innym świetle. Światełko naszej pamięci kochani ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych rękach. Tam,gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA. Dziękuję za pamięć o mych bliskich
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
synio moje ukochane [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   211   212   213   ...   1088   1089    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
yanoseek
13.09.2011