Jak trudno nam pogodzić się z tym,że nie ma tu na ziemi z nami Tych,których
tak bardzo kochamy...śliczne światełka i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami!
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie Janku Kochany,taki piękny czas
się zbliża–Wakacje–a Ty spisz,a Ciebie nadal nie ma [*] najjaśniejsze
światełko pamięci dla Ciebie...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli, których nie
potrafimy zrozumieć..(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołki !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi.....tęsknota, ból, cierpienie.
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
moje ukochane [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Macieja P
A cisza będzie trwać... Niechaj trwa.
Bo w ciszy łatwiej zapamiętać, to co życiem było niedawno.
Gest i uśmiech, i oczu blask, i twarz tak bliskiego Ci człowieka...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
:*:*
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość to płomień który płonie jasno... Tak jak gwiazdy nigdy nie
zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca... Miłość trwa i trwać będzie,
bo jest potężniejsza niż śmierć...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczku...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy
szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Modlitwę i światełko
pamięci posyłam Tobie ((*)) ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.