Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janek Zawodny


* 16.07.1988

 

+ 06.09.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (87)
Licznik odwiedzin strony
235541
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami. W pamięci i sercach pozostaniesz
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Jasienku Kochany ...[*]... Jutro Twoje URODZINY, jaki to byłby szczęśliwy i radosny dzień, gdybyś tylko BYŁ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★KOLEJNE 4 DNI GRUPA WSPARCIA PO STRACIE WYRUSZA W INTENCJI NASZYCH BLISKICH I UKOCHANYCH DZIECI NA PIELGRZYMKĘ ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu... pozostają na zawsze ___◕°❤ ___ ¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas To nie była pora -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko pamięci .. !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░ Światełko i Modlitwa.... ░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Smutne jest niebo bez słońca Bez słońca smutny jest ptak Smutne jest życie człowieka Gdy bliskiej osoby Mu brak... ♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ W MOJEJ ♥ PAMIĘCI ♥,•*```*•,♥ ❀*•‚¸_¸ ‚•*Modlitwa i światełko (*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutno Janeczku...coraz smutniej..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   205   206   207   ...   1088   1089    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
yanoseek
13.09.2011