Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"W życiu piękne sa tylko chwile"-te spędzone z Wami pozostana na
zawsze w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
mama
Jasieńku ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Jasiowi moje bezsilne światełko...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty.[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Jaśniutkie światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,urodzinowe światełka i modlitwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne urodzinowe światełko Janku...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jankowi.,..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzisiaj Twoje Urodziny Janeczku...bardzo smutne Urodziny..przyjmij to skromne
światełko i moją pamieć...na zawsze
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień jest dla Twoich bliskich rocznicą... Każdy dzień jest dla nich
czekaniem... Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem....
Zgłoś SPAM
♥ Mama karola Wiśniewskiego ♥
Janeczku, dzisiaj Twoje urodziny. Pamiętam. Cóż można powiedzieć. Taka
smutna rocznica. Mamusię przytulam i jestem razem w modlitwie.
Zgłoś SPAM
ag
Opiekujcie sie nami tutaj. Tesknimy coraz bardziej
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.