Nasze serca stęsknione,oczy mokre od łez a Wy Aniołki spoglądacie z góry
,jak życie się toczy niby wszystko w porządku ale nie dla wszystkich,
światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie Janku.Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama
Jaśku, to już pół roku, niewyobrażalnie brak nam ciebie synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
syneczku, coraz bardziej jesteśmy przekonani, że nie ma cię z nami od 6
września, spokojnej nocy syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ogień zniczy połączony z naszą pamięcią i modlitwą ogrzewa Wasze
Dusze Aniołki....
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Wieczny odpoczynek dla Ciebie, Janku. Zapalam to małe światełko z
nadzieją, że Tam, z góry można je zobaczyć i że ucieszy Twoją Duszę ...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Ci którzy odchodzą znikają tylko z oczu...nigdy z serca Janku ((*))
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
:( [*] pamiętam Janku
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca...
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...
Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca..." ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Janku(*)
Zgłoś SPAM
mama
Jaśku, pół roku temu 10.22 rozmawialiśmy telefonicznie po raz ostatni, teraz
nie mam już jak do ciebie zadzwonić synku [*][*][*]
♥♥♥....Leć maleńka Duszo cząstką wiatru jesteś. Teraz jesteś wolna.
Wiem, że będziesz strzegła Tych, których kochałaś. Na zawsze w ich sercach
zostałaś....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Janku ...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno gdy odchodzą szybko ci którzy
żyli tak niewinnie Janku ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.