Janeczku, TWOJE słodkie młode życie, TAK BRUTALNIE ZOSTAŁO PRZERWANE.
Pokój CI w wieczystej krainie.
Zgłoś SPAM
mama
synku, tęsknimy za tobą [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
♥(*)♥...MOJA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKO...♥(*)♥ Janku
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Można zamknąć oczy na rzeczywistość,ale nie na wspomnienia....Nasze
Ukochane Dzieci pozostają w nas wiecznie żywe i nie przestajemy Ich
kochać....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Światełko za wczoraj [*][*][*] i na dziś dla Ciebie, Janku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Śmierć to za mało żeby przestać kochać(*)
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama Jakuba Otworowskiego
Zgłoś SPAM
mama
Jaśku, syneczku najukochańszy, tak trudno żyć bez ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama, tata, brat
Jaśku, przeżyliśmy najgorsze pół roku w naszym życiu, brak nam ciebie
ogromnie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
"...nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest ...
... pełne łez wszystko bez kolorów jest.." pamiętam każdego dnia w
modlitwie ..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Janek(*)...
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
Moja Pamięć i światełko dla Ciebie Janku..:"(*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tylko cisza,tylko spokój,szum wiatru za oknem.Tylko smutek,tylko zal i ciągle
patrzymy w dal wzrokiem pełnym wspomnień....Wy Tam,my Tu wciąż tkwimy
czekając na spotkanie...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Bądź...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc,
Tęczą na tle zachmurzonego nieba...
Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich...
Po wszystkie dni ich istnienia...Janku ((*))
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak
troskliwie dbamy... ♥♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.