Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy
wspomnieniami (*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA.
Nie ma już Ciebie wśród nas,
A ja wciąż przed oczyma mam Twoją twarz.
Każdego dnia na nowo konam.
Zapłakaną twarz w dłoniach chowam.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jak żyć ? .jak....
.Na twarzy uśmiech a w sercu żal....
Gdzie Ty teraz Jesteś...
Czy Nas widzisz i słyszysz....
Proszę bądź tu przy nas....
Pomagaj nam...
Bo bez Ciebie nam tu źle....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień, kolejne światełko...dla Naszych Ukochanych, którzy odeszli w
nieznany świat...nasze myśli, nasze serca z Wami
Zgłoś SPAM
G.Wójcik
Brak słów by pocieszyć Matkę po stracie Syna
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci z modlitwą dla Ciebie JACUSIU...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To nie gwiazdy lecz otwory w niebie,przez które przedostaje się miłość
naszych Ukochanych i świeci na nas z góry,abyśmy wiedzieli,że są
szczęśliwi.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Jacusiu kochany...
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Okropna jest tęsknota, gdy myśl wciąż do Was ucieka, gdy myśl jest już
przy Was, a droga do Was daleka.....
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*[♥]*
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku , bądź światłem, które co noc wędruje po niebie i zapala gwiazdy
(¯`v´¯) ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE
`*.¸.*´
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
MAMA.
Płomyki jak serca znaki zmierzch duszny dławi i boli.
Gdy tak tęsknimy tu za kimś łzy osuszają, żal koją.
To dla Ciebie te kwiaty tutaj,pod cmentarnym, smutnym murem.
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Adresów sto lecz żaden do Ciebie, bo jaki jest kod na poczcie w niebie. Więc
tylko wiatr mym listonoszem, w jesienny czas listy przenosi.Światełko naszej
miłości posyłamy Wam Kochani (+) (+)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy w tęsknocie o Sercu nam Bliskim, wspominamy o Kimś, kto Był dla
nas Wszystkim, wspomnień czar....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
NADZIEJA
zawiera w sobie światło
mocniejsze od ciemności,
jakie panują w naszych sercach
♥```````
♥``````(
♥``````)
♥`````((?)
♥`````((?))
♥````♥(▒)♥
♥```(▒)♥(▒)
♥```(▒)♥(▒)
♥```(▒)♥(▒)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.