KuPamięci.pl

Jacek Gładysz


* 23.11.1970

 

+ 29.08.1994

Miejsce pochówku: Wrocław-Marszowice

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
217107
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Jacusiu..♥.. Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i tęsknota.. ♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wróci już to co takie piękne było, został tylko wspomnień cień...żal i smutek towarzyszem naszych do końca szarych dni...w sercach na zawsze Wy Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jacusiu,Gdzie Ty teraz Jesteś... Czy Nas widzisz i słyszysz.... Proszę bądź tu przy nas.... Pomagaj nam... Bo bez Ciebie nam tu źle....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątkowe światełko Jacusiu...
Zgłoś SPAM
MAMA.
Dla świata Byłeś cząstką a dla Twoich bliskich całym światem.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myślami próbujemy ogarnąć sens tego wszystkiego, lecz na próżno...załamujemy ręce i nie chcemy już nic...wszystko minęło Kochani
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Dobranoc Jacusiu!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Jacusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JACUSIU(..)nikt nie umiera.Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz,z których każda miała swe zadanie do spełnienia.Bowiem wszystko,co istnieje pod słońcem,ma jakiś cel.P.Coelho „Piąta GóRA"
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą" -aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
******************* Brak Ciebie Aniołku jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania. Spoczywaj w pokoju Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Zapalam Tobie światełko z tęczowym promieniem. Które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Ciebie kochany Jacusiu..♥..; NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH ;
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia...dla nas płyną łzy, znikają marzenia, straciliśmy wszystko...na ustach uśmiech, a w sercu ból, to najtrudniejsza z życiowych ról... tęsknimy Jacku Kochany
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Z każdym dniem coraz bardziej brakuje mi zapału do życia, nic już nie cieszy. Zabraliście nam połowę serca i duszy. Jak żyć bez Was Aniołki?
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Z każdym dniem coraz bardziej brakuje mi zapału do życia, nic już nie cieszy. Zabraliście nam połowę serca i duszy. Jak żyć bez Was Aniołki?
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki tysiące Światełek za wszystkie dni ...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię.. .Śpij spokojnie Światełko mojej pamięci dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*] [*] [*] [*] ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI [*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   945   946   947   ...   1176   1177    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
LUCYNA GŁADYSZ
20.12.2013