Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jaśniutkie Światełko Pamięci na zaśnieżony czwartek dla Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Odchodzi osoba, która bardzo kocha Twoje serce, odchodzi osoba, której nie
zobaczysz nigdy więcej...w swej bezradności pragniesz walczyć z
przeznaczenie...ono jest silniejsze...
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Niech Ci jasne swiatełko swieci na wieki
Zgłoś SPAM
żona ś.p. Henia Dobrońskiego
((❤️))"Boże dopomóż nam tego , czego nie możemy zmienić, niech
światełko pamięci świeci Ci wiecznie"....((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Pamiętam Jacusiu..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Cmielewskiego
Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze i patrzymy jak pali się płomień, a razem z tym płomykiem
przychodzi setka wspomnień...Ukochani
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Do szyby deszcz stuka deszcz smutny, zimowy. Potęguje milczenie onieśmiela
rozmowy. W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty W kroplach deszczu w
łzach moich cały świat zamknięty.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Do szyby deszcz stuka deszcz smutny, zimowy. Potęguje milczenie onieśmiela
rozmowy. W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty W kroplach deszczu w
łzach moich cały świat zamknięty.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.