Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje
Choc biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje.
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Jasniutkie swiatelko pamieci na sobote
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
*+*+*+*)) Najsmutniejsze są wspomnienia.
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W pierwszą grudniową sobotę dla Ciebie Jacusiu kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
żona ś.p.Henia Dobrońskiego
:❤️☀❤️ " Można odejść na zawsze,by stale,być
blisko..."Ks.T. Twardowski :❤️☀❤️: Światełko pamięci dla
Ciebie Jacusiu .....:❤️☀❤️:
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku kochany
✿—*« ♥ »*—✿ *
Moje światełko pamięci
niech zawsze Ci płonie….
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci na dzis
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Panie Jezu Chryste,prosimy Cię pokornie ,obdarz naszych zmarłych radością
życia wiecznego...
_[*]_...Jacusiu kochany...Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyka
(*)♡
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.