"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się
światło"- O.Wilde Wierzę, że Tam, dokąd odeszliście Kochani, otula
Was Dobre Światło... Odpoczywaj w pokoju, Jacusiu
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jacuniu, dlaczego tyle matek musi opłakiwać swoje kochane dziecko?
NA TAMTEN ŚWIAT NIKT SIĘ NIE SPÓŹNIA, NIEKTÓRZY SĄ NAWET PRZED
CZASEM......
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
»̯̆◊̯̆«_ Pozostały wspomnienia, które już nie wrócą, które ranią
serce i tak bardzo smucą... »̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Moje światełko dla Was Kochane Aniołki,
Trzymajcie się cieplutko i razem......
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona.....a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was Kochani ciągle mamy....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona.....a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was Kochani ciągle mamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nasze serca nieutulone w żalu,nigdy tęsknić nie przestaną.Nigdy nie
zrozumiemy dlaczego musieliście odejść na zawsze.....JACUSIU - Światełko
Pamięci dla Ciebie..(♥)..
Są ludzie, których anioł śmierci przytula zdecydowanie za wcześnie. Jacusiu
światełko naszej pamięci posyłam ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Twojej pamięci Jacuniu...
Zgłoś SPAM
MAMA.
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem. Każda noc bólem godzina
wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem. Ale pomaga tylko na chwilę potem
znów przychodzi: Tęsknota,ból,cierpienie.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
✿◕ ❤️ ◕✿ Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I
oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa.....✿◕ ❤️ ◕✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.