● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
Babcia KAMILKA WIŚNIEWSKIGO
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
[*] My wszyscy idziemy tą samą drogą.
Która prowadzi do wieczności.
Tam się spotkamy. Światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie drogi
Jacusiu....[*]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jacusiu
Jaśniutkie światełko ,dla Ciebie .
Niech ono Ci zawsze świeci , a pamięć o Tobie trwa wiecznie.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapachniało jodłami, rozszumiały się drzewa, był Ktoś i nagle odszedł,
był Ktoś i Go nie ma....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota - tak bardzo nam Was
brakuje............. .Światełko naszej pamięci dla Ciebie Jacusiu
kochany...[[♥]]...
„Wszystko na świecie prędko przeminie
Płomienie zgasną, woda przepłynie,
Przeminie radość…” Pamięć zostanie i ta Tęsknota, co tak bardzo boli.
Światełko zapalam na dziś i jutro dla Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień dobry Jacusiu!
Zgłoś SPAM
MAMA.
My wszyscy idziemy tą samą drogą.
Która prowadzi do wieczności.
Tam się spotkamy. SYNECZKU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Spoczywaj w pokoju drogi Jacusiu, zostawiam Ci modlitwę i
światełko pamięci .... ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy
już ile upłynęło dni....brakuje nam Was Kochani tak bardzo....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.