Świąteczne światełko o poranku zostawiam na znak mojej pamięci...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
żona
❤️⭐☘️❤️☘️⭐Heniu,Ciebie już nie ma przy nas, ale myślami
jesteśmy przy Tobie.Czas leczy rany, ale nie ból w sercu trwa.Zapalam Ci
światełko na drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ile byśmy dali, by choć przez chwilę było jak kiedyś....pozostaje nam
kochać Ciebie na odległość i pielęgnować cudowne wspomnienia Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
¸.•*´)
NASI UKOCHANI BLISCY
WCIĄŻ ŻYJĄ
DOPÓKI ŻYJE
PAMIĘĆ O NICH!!!
(`*•.¸
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Pana bliskich
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Światełko pamięci na pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia...
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
„…najlepszym pamiętnikiem jest serce
ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci”
⭐_⭐_⭐ BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⭐ BĄDŹ SZCZĘŚLIWY
WŚRÓD ANIOŁÓW ⭐
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Świąteczne światełko dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
**(*)
"Nie potrzebuję ANIOŁKA
na mojej choince
Już mam JEDNEGO ,
który spogląda na
mnie z NIEBA."
Rodzinko wirtualna przesyłamy świąteczne pozdrowienia z życzeniem siły na
trwanie tu dla n
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
★⭐⭐★ Światełko mej pamięci w Boże Narodzenie zapalam Panu p. Heniu
★⭐⭐★
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Świąteczne światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Świąteczne światełka pamięci niech płoną… Niech pamięć wiecznie trwa.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨️Świąteczne światełko otulone pamięcią mego serca zapalam Tobie
Bartku.♨️PS.Twoim najbliższym życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
z podziękowaniami serdecznymi,że są tutaj. Ricarda
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.