Odeszli w ciszy mrok,a po Nich tylko cisza pozostała...i choć Ich nie ma to
cisza szepce,że Oni żyją nadal w sercach naszych ...więc zasłuchajmy się w
ciszę może usłyszymy znajomy głos....
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
☆♨️ ☆ W wietrznej Przestrzeni spokojnego odpoczynku... Jaśniutka
Lampeczka poświąteczna dla Ciebie Henryku... ☆♨️ ☆
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne poświąteczne światełko dla pana Henia...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Św. Janie módl się za Henia.Dziękuję serdecznie za pamięć o Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełka pamięci niech płoną… Niech pamięć o Tobie wiecznie trwa.
Zgłoś SPAM
żona
❤️ ✽ ❤️ Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci
kochany Heniu.❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnieniem już tylko jesteś. Uśmiechem lub smutkiem. Lecz to co w życiu
minęło. Niestety już nie wróci. Jest tylko marzenie. Że kiedyś się
spotkamy. HENRYKU.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
«,♥)
Najsmutniejsze są oczy
w których zgasła nadzieja,
ludzie którzy by chcieli
lecz nie mogą nic pozmieniać ...
(♥,»
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego....pamiętamy Kochani, zawsze pamiętamy
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
★⭐Światełko mej pamięci zapalam w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia
⭐★
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
✩
****
******
*************
Światełko pamięci w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.