❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu, niedzielne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
żona
❤️Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania
Tak jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić...
tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"❤️
Ks. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Lata przeminą, ból nie przeminie, bo serce płacze, choć wyschły łzy,
pamięć o Was z tęsknotą zmieszana zostanie na zawsze do końca naszych
dni...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamięć jest największym darem człowieka, dzięki niemu nigdy Cię nie
zapomnimy [***] Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
SĄ OSOBY I CHWILE, KTÓRE NIGDY JUŻ NIE WRÓCĄ, LECZ W PAMIĘCI BĘDĄ TRWAĆ
WIECZNIE...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Do Nieba modlite i swiatełko śle o łaske na wiecznośc całą
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☘️☘️☘️❤️Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali
pamiętają❤️☘️☘️☘️❤️Światełko i modlitwę
zostawiamy❤️☘️☘️☘️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Nie ma słów pocieszenia i nigdy nie będzie.
Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
żona
◕☘️◕ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...[*]
Zostawiam światełka i modlitwę,kochany Heniu.◕☘️◕.
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oddalibyśmy wszystko, żeby choć przez chwilę było tak jak kiedyś, kiedy
Byliście z nami ...nic nie opisze tego, co się dzieje w naszych
sercach...światełko na dobranoc Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niełatwo jest pogodzić się z tym, czym czasem obarcza nas życie.
Pozostaje mieć nadzieję i wiarę w sens tych doświadczeń..." -
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✿❤️✿ Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież.I pozostaniesz w jasnym
świecie.Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć.A ona nie
umiera.Zostawiam światełko i modlitwę kochany Heniu.✿❤️✿
Zgłoś SPAM
babci A Kamilka Wisniewskiego
lata mijaja, ból nie przeminie, światełko na ten deszczowy dzien
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.