sen wsród cichej mogiły , taka jest juz nasza droga, kiedys się spotkamy u
stóp Pana Boga
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️**
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu, zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
żona
❤️Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni. Żyją
w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.`❀♥❀ ❤️Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę, kochany Heniu.❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknota i ból serca ściska, łzy się cisną w nasze oczy, wyciągamy
fotografie, by Waszym widokiem nacieszyć swoje oczy....czy tak powinno być
Kochani, na ile starczy sił???
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐ † ⭐
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
DLA CIEBIE HENRYKU
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł -wokół tylko cisza.
My tu Ty tam - gdzieś po drugiej stronie Nieba"
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie
odstąpi od Ciebie...
/Iz 54,10/
Bo tylko kochać i pamiętać nam pozostało...
♨️ Płomyczek mej Pamięci dla Ciebie ♨️
Zgłoś SPAM
mama śp. Konrada
W życiu piękne są tylko chwile...
Niedzielne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
lata mijaja, ból nie przemija, bo serca płacze, nie wyschły łzy, pamiec z
teskinota zmieszana zostanie z nami do końca dni
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.