*●♥...Serce tak tęskni, a dusza woła... Twego powrotu tak bardzo pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła, przywrócić życia Gwieździe co
spadnie... *●♥
Zgłoś SPAM
Lidka Janusz
Zawsze bede pamietac(*)
Zgłoś SPAM
Marcel
Pamiętam dziadku.
Zgłoś SPAM
Dominik Zieliński
Zgłoś SPAM
Patrycja Trafna
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
[*][*][*] Zapalam dla Taty światełko i proszę dla Niego o szczęście wieczne
Zgłoś SPAM
Żona Janina
Jesteś tak blisko mnie , ale już nigdy nie zbudzisz się... tak mocno śpisz
,że nie wiesz, że moje słone łzy chcą zbudzić Cię... ***(((**)))***
***(((**)))*** ***(((**)))***
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Z TWOIM ODEJŚCIEM NIE DA SIĘ POGODZIĆ.I CHOĆ ŻYCIE BIEGNIE DALEJ TO BÓL I
ŻAL JEST CAŁY CZAS TEN SAM.TO NIEPRAWDA,ŻE CZAS LECZY RANY ON TYLKO
PRZYZWYCZAJA NAS DO SIEBIE.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
:"(
Zgłoś SPAM
Patrycja Trafna
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta i Mieczyslaw Chmielewscy
Zgłoś SPAM
Żona Janina
Ciesz się radością życia wiecznego (*)(*)(*) PAMIĘTAM (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." My
pamiętamy i ta pamięć pozostanie
Zgłoś SPAM
Ewelina
:(
Zgłoś SPAM
Lidka
PAMIĘTAMY.
Zgłoś SPAM
lidka
światełko tatusiu kochany bardzo tesknie za toba.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.