„Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku
kontemplacji prawdy.” Są rzeczy,które przerastają ludzkie dusze.:(
Spoczywaj w spokoju[*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy.
Zgłoś SPAM
Karolina K
Światełko Mojej Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..:"(
Zgłoś SPAM
Marcel Patrycja
Kochamy cie i pamietamy.
Zgłoś SPAM
Lidka Janusz
W naszych sercach na zawsze..
Zgłoś SPAM
Żona Janina
♥ღ♥"...Ktoś odszedł, cicho zniknął we mgle, pozostawiając
drżenie rąk... pozostawiając odblask na szkle..."♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Marzena Robert Sebastian
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali pamiętają; ci co znali, i ci, co nie znali, a
przystanęli.... modlę się za Ciebie Tato...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.