Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Ilona
Brak mi słów Tato.....
Zgłoś SPAM
LIDKA
PAMIETAM ........
Zgłoś SPAM
Lidka
Jestes w moim sercu....
Zgłoś SPAM
Karolina K
Światełko Mojej Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Ilona
[*] Gdyby łzy i miłość mogły wskrzeszać .. byłbyś tu z nami
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ... "wróćcie....[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..:"(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Przeżyte chwile nie giną. Nie wiemy nigdy,kiedy wypłyną z
przeszłości,by nałożyć się na to,co przeżywamy obecnie.[*]
Zgłoś SPAM
LIDKA
kocham i tesknie za toba tato
Zgłoś SPAM
Ilona
Brak mi słów Tato.....
Zgłoś SPAM
Lidka
kocham i tesknie za toba tato
Zgłoś SPAM
Ilona
Tato jest zle bardzo zle boje sie................
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Być może dla świata byliście tylko człowiekiem,ale dla niektórych ludzi
byliście..jesteście..będziecie całym światem...NA
ZAWSZE..['].[']....
Zgłoś SPAM
Lidka
kocham i tesknie za toba tato
Zgłoś SPAM
Żona Janina
*●♥...Serce tak tęskni, a dusza woła... Twego powrotu tak bardzo pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła, przywrócić życia Gwieździe co
spadnie... *●♥
Zgłoś SPAM
Ilona
[*] Gdyby łzy i miłość mogły wskrzeszać .. byłbyś tu z nami
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.