trudno żyć gdy nagle odchodzi ktoś bliski ,gdy swiat tak w jednej chwili
cały sie zmienia -śmierć pozostawia w tych co zostają tęsknotę , ból i
cierpienie [*]
Zgłoś SPAM
ŻONA
Niech ten płomyk symbolizuje , że zawsze jesteś z nami
Zgłoś SPAM
Lidka
Tato opiekuj sie nami bardzo mi ciebie brakuje.....
Zgłoś SPAM
Ilona
Tato bardzo boje sie................
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas nie leczy tych ran, czas tylko przyzwyczaja nas żyć z tym bólem. Ból,
tęsknota, żal i łzy pozostaną do końca, aż się znowu spotkamy, w tym
lepszym dla nas miejscu... :"(*
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Lidka
kocham cie tato.....
Zgłoś SPAM
MARCEL
PAMIĘTAM DZIADKU O TOBIE
Zgłoś SPAM
LIDKA
Tato daj mi siły....Bardzo mi ciebie brakuje.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Was już
nie ma wśród nas..
Zgłoś SPAM
Ilona
Tato bardzo boje sie................
Zgłoś SPAM
LIDKA
..................
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Lidka
Tato daj mi siły....Bardzo mi ciebie brakuje...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
*Nie ma dotkliwszej boleści, *niźli dni szczęścia wspominać *o Tych co na
zawsze odeszli *w nieznany świat *których już nie ma wśród nas.((*))
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim....tylko łzy i wspomnienia
nam pozostały...[*]
Zgłoś SPAM
Ilona
Brak mi słów Tato.....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
KOCHAMY CIE[*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.