KuPamięci.pl

Filip Alfred Kamiński


* 29.04.1990

 

+ 24.02.2010

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Bródzieński

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (236)
Licznik odwiedzin strony
207125
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
(*)..dla Ciebie Filip..
Zgłoś SPAM
Tania
modlimy się
Zgłoś SPAM
Mama, Tata, Brat
Miłość jest nieprzemijającym, bezwarunkowym uczuciem, które zwyciężyło Śmierć. KOCHAMY PO WSZE CZASY [*]
Zgłoś SPAM
Danuta Goraj
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Filipku światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
"Żyjesz i żyć będziesz dopóki żyjesz w nas" ks. Twardowski (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama, Tata, Brat
Za wszystko co złe przepraszamy, nasze błędy i słabości przebacz... Czy Tam, gdzie Twa Dusza jest czas?
Zgłoś SPAM
TANIA
Wszystko nadal dla mnie jest mało realne! Nie zgadzam się na Śmierć FILIPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Tania
U mnie faza BUNTU i Rozpaczy chyba nigdy nie minie! Filipku Modlimy sie za Ciebie ! I myślimy o Tobie stale!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Łzy..są kroplami krwi duszy.....św.Augustyn..(* )..
Zgłoś SPAM
Agata Spadło
Pamiętam...............Tw oja kuzynka
Zgłoś SPAM
Tania
Zgłoś SPAM
Danuta Goraj
Zgłoś SPAM
Kasia Drożyńska
...
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Ty nie śpisz, lecz zamknięte masz powieki, w naszych serchach będziesz trwać na wieki (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
bb
(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Filipku światełko za dni jak mnie nie było [*][*][*]. Kochane dzieci gdzie Wy jesteście??Serce krwawi, łzy nie wysychają..
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
Ama
[*]
Zgłoś SPAM
Tata
Kochany Synku, nie tak to wszystko miało wyglądać...Boże proszę z całych sił o Miłosierdzie dla Filipka i cząstkę Twej Miłości.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   313   314   315   ...   432   433    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Iwona Kamińska
05.03.2010
 
-
Ceremonię prowadził
Ś.P. Ksiądz Grzegorz Fabiński