Gdyby miłość mogła leczyć a łzy wskrzeszać żyłbyś wśród nas !!!
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
Querida
na zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama, Tata, Brat
Jest takie miejsce w naszym sercu, gdzie pamięć, wzruszenie, Nadzieja i
cierpienie wypełniają je w każdej chwili z każdym oddechem. Śpij spokojnie
nasz Skarbie. Wybacz [*]
Zgłoś SPAM
Danuta Goraj
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Wzruszona nieznajoma
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci,o których pamięć tak troskliwie dbamy..
Zgłoś SPAM
Tania
Ja wiem Boże że TWOICH Wyroków ludzki ROZUM NIE POJMIE! aLE DLACZEGO BYŁ
Z NAMI TAK KRÓTKO!?
Zgłoś SPAM
Tania Jula Kuba
Modlimy się, Myślimy! Bardzo Bardzo tęsknimy!
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Danuta Goraj
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Filip..dzisiaj jestem wsciekła..nie mogę!!tacy jak Wy powinni tu byc!
wybaczcie mi złosc..ale nie moge czasami...dzisiaj czuje wsciekłosc..
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Dzieli nas tylko czas... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Danuta Goraj
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
I gdzie, i dokąd Cię zabrano z domu, w którym wszędzie rąk Twoich
pozostały ślady? (*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.