Jak nikt inny na zawsze zapisałeś się w naszych sercach , i wciąż będziesz
przy nas-Twoją miłością , Twoją troską , Twoim oddaniem....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie ,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Emilku,światełko mojej pamięci wysyłam Ci nieba.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niechaj te łzy co płyną z przykrej sercu straty.
Na grobie gdzie spoczywasz służą Ci za kwiaty.
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
NA USTACH UŚMIECH A W SERCU BÓL,TO JEDNA Z NAJTRUDNIEJSZYCH RÓL
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Trzeba żyć naprawdę , żeby oszukać pędzący czas . Pięknie żyć , żyć
w zachwycie . Życie zdarza się tylko raz.......
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dwudziesty trzeci Emilku kochany...jeszcze byłeś....pamiętam zawsze...Jolu
,blisko Ciebie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Minęło szczęście,nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko
wspomnienie.....
Zgłoś SPAM
mama
dziś 23-i, i o 15.10, minie 33 miesiące , a serce boli, tęskni i czeka , to
wszystko jest takie nierealne :(((
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Świat się pomylił... Tak bardzo się pomylił! Światełko najjaśniejsze
dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Chociaż Twój płomień życia zgasł, To myśl o Tobie jest zawsze w nas.♥
Niedzielną modlitwę i światełko posyłam Tobie.//*\\ ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Zgasłeś nam jak świecy płomyk . Bez buntu , bez słowa skargi , bezbronny .
Samotny w tej ostatniej drodze .I tylko smutek bolesny , i pamięć żywa o
Tobie w nas pozostanie . Bo zawsze będziemy razem.
Zgłoś SPAM
mama
♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.