Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
348114
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Na dobranoc Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Ani O(**
Emilkowi
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
JEST MIŁOŚĆ CO BYŁA CIAŁEM A STAŁA SIĘ DUCHEM. MODLITWA I ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕.. Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry synuś...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ I ZAPALONE ŚWIATEŁKA MOJEMU SYNKOWI ORAZ ZA WSPÓLNE TRWANIE PRZY NASZYCH BLISKICH.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jak struna gitary gdzieś zagra w oddali, a potem umilknie, choć drga. Tak ból za serce ściska bo Ciebie brak. Można odejść na zawsze. By stale być blisko.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•❤❤ ŻYJE SIĘ TYLKO CHWILĘ, A CZAS JEST PRZEZROCZYSTĄ PERŁĄ WYPEŁNIONĄ TWOIM ODDECHEM.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami" Światełko do nieba!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie..."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Smutne są słowa ,gdy giną bez końca. Smutna jest miłość ,gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy,gdy nie widzą słońca. Smutne jest serce ,gdy tęskni do Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   507   508   509   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012