Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy
chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam
przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko na świecie prędko przeminie.
Płomienie zgasną ,woda przepłynie.
Mineło szczęście przyszło cierpienie.
I pozostało tylko wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cieplutkie światełko ,dla Ciebie. Niech Bóg otoczy Cię miłością
Ojcowską. Maryjo, Matko bolesna,Orędowniczko rodziców w żałobie módl się
za nami. (*) (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zabrali mi słonce... Tak radosne i tak gorące... Zabrali mi słońce i poznali
z nocą.. Proszę powiedz Panie po co? ░░ ♡ ❤️ ♡ ŚWIATEŁKO
ZAPALAM , PAMIĘTAM. ♡ ❤️ ♡ ░░
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
MAMA
♥ EMIL ♥
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...
LECZ PŁOMYK PAMIĘCI...
TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...
AŻ PO CZASU KRES...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Żyj! - krzyknęła nadzieja... Bez Ciebie nie potrafię - odparło cicho
życie..."
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Dzień Dobry w tę świąteczną sobotę Emilku!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czemu odszedłeś nie mówiąc do widzenia?
Czemu nie powiedziałeś ze idziesz do nieba?
Zostawiłeś mnie na tym świecie samą.
Zostawiłeś mnie taką zapłakaną.
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((*))☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿBardzo dziękuję za
pamięć i światełko urodzinowe dla Daniela
Sercem pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Smutne są słowa ,gdy giną bez końca.
Smutna jest miłość ,gdy ból się uśmiecha.
Smutne są oczy,gdy nie widzą słońca.
Smutne jest serce ,gdy tęskni do Ciebie bez końca....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.