Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba ...aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Są tylko trzy wydarzenia w życiu człowieka: narodziny, życie i śmierć.
Człowiek rodzi się w nieświadomości, umiera w bólu i zapomina żyć.”Jean
de La Bruyer..Zapalam światełko od serca mego.இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Tymka Masson
Emilkowi... (*)
Zgłoś SPAM
mama
światełko z rana synuś dla Ciebie...((*))
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
...Najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty...Światełko
pamięci...☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Czyż można samym żyć wspomnieniem,
echem zapomnianych dni?
Byłeś wszystkim - jesteś cieniem
tego, co umarło już."
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię syneczku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka za wszystkie dni dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tak bardzo smutno, tak bardzo źle Emilku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałkowe światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
EMILKU na początek dnia najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie Chłopaku Kochany
....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥♥♥ :"(
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Oni są z nami niepokonani przez czas.
W każdym oddechu życia pośpiechu są w nas.
Na żądanie świat nie stanie ale Ty możesz do spotkania liczyć dni.
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Emilku dzisiaj Twoje Imieniny zapalam światełko i zostawiam modlitwę (*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Imieniny..takie smutne Imieniny..moje światełko i pamięć Emilku kochany...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.