Dla Tych, którzy odeszli jesienne niebo u góry.
Światełko pamięci wraz z modlitwą dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Ponoć czas goi rany, a wspomnieniami rekompensujemy to co straciliśmy. To
nieprawda nic nie ukoi bólu Twojej Mamuniu po Twojej stracie Emilku...Twojej
pamięci...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć***
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają...Jesteście
w naszych myślach, sercach, wspomnieniach na zawsze....
Zgłoś SPAM
nieznajoma
śpij spokojnie Emilku
Zgłoś SPAM
mama
dzisiaj pogoda też "płacze"....
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
══ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿŚwięta i zbawienna jest myśl, modlić się za
zmarłych, aby byli od grzechu uwolnieni.ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -Aniołeczki ukochane :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem światełko pamięci dla Ciebie Emilku....[*]....
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry syneczku ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Tęsknota za tym co było za tym co mogło się zdarzyć. Tęsknota, ta co nie
mija choć bywa oswojona. Zamknięta w moich myślach ukryta w moich ramionach.
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Listopadowe światełko dla Ciebie Emilku.
Dobranoc...
(*).(((*))).(*)
Zgłoś SPAM
mama ŚP.Przemka
"Śmierć, kiedy śpisz przychodzi. A śnić będziesz, ze wcale nie trzeba
oddychać, że cisza bez oddechu to niezła muzyka, jesteś mały jak iskra i
gaśniesz do taktu. Śmierć tylko taka..." W. Szymborska
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oddać pamięć bliskim, zapalić światełko,kiedyś z nami byli, dzisiaj to
już Wspomnienie.Serce przepełnia żal,ból, bo wciąż ich kochamy.Światełko
Pamięci z gorącą modlitwą.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
EMILKU.♥....Niech zawsze Ci płonie Światełko Pamięci otulone miłością i
tęsknotą....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.