"Smutno i tęskno, coś uleciało.
W sercu cierpienie ciche zostało"
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdzie nie ma łez,gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci.To właśnie
tam u nieba bram, spotkamy się gdy przyjdzie czas.W jesiennej ciszy,w
zamyśleniu serca,moje Światełko dla Ciebie.♡
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Smutek w sercu, łza spływa po twarzy , modlitwa co nas łączy i
miłość...., która się nie kończy.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci dla Ciebie EMILKU....Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy odchodzą-obiecujemy że zapamiętamy! Paląc symbol nadziei- pokazujemy że
pamiętamy. BYŁEŚ,JESTEŚ,BĘDZIESZ W MOIM SERCU. EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama
dobranoc kochanie moje...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Spadają kartki z kalendarza....
Tak nasze życie dziś przebiega, między palcami się przelewa, w żalu,
tęsknocie nieskończonej za Wami Kochane Dzieci, za Tobą Emilku
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na kolejny smutny nowy tydzień...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa....Zapalam
znicz,zostawiam modlitwę
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach,jednak ból i tęsknota nie zniknie
nigdy z naszych serc. Jaśniutkie światełko z głębi serca
zapalam...❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przestrzenią jesteśmy oddaleni,lecz miłością jesteśmy złączeni.Takich
więzów nawet śmierć nie może zerwać;..św.Jan Chryzostom - Światełko i
modlitwa dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Spoczywaj w Panu!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.