Nasze smutne światełko pamięci w smutną grudniową niedzielę...
Zgłoś SPAM
mama
❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie napawa
smutkiem,rozpaczą...jest tylko cudownym wspomnieniem.Wysyłam płomyczki
światełek do nieba...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pamięć o najbliższych, których tracimy jest wieczna. Najgorszy jest jednak
ten długotrwały nieustający ból po stracie najbliższej osoby. Ten ból w
nas pozostanie już na zawsze. EMILKU.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje
Choc biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W pierwszą grudniową sobotę dla Ciebie Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na dobranoc (*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!
Zgłoś SPAM
mama
❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, ISTNIEJEMY, PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..."
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Jako kwiatek młodociany
Mrozem ścięty schnie i kona,
Tak Ciebie, los okrutny
zabrał z rodziny łona” Światełko Pamięci na trzy dni tego weekendu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskośćosieroconych serc...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dziecko to słońce, radość i miłość. Dziecko to największy skarb. Gdy
zbyt szybko zgaśnie jego płomień. Nasze serce ogarnia rozpacz,ból,smutek i
żal.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
Zgłoś SPAM
mama
<3
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.