❤️☀❤️ :❤️☀❤️: Zostawiam modlitwę i światełko , życzę
zdrowych, spokojnych świąt, pełnych miłości i nadziei całej rodzince i
dziękuję za zapalane zniczy dla mojego
męża..:❤️☀❤️::❤️☀❤️:
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek wezmę w ręce chociaż jesteś gdzieś
w oddali z Tobą będzie moje serce.((**)) ((**)) Życzę zdrowych ,spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
mama
67 miesięcy synuś ...i moje urodziny dziś....(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Zgasło jedno życie
I w kraj odeszło cieni.
Tyle się odmieniło,
lecz świata to nie zmieni" Jaśniutkie Światełko na Święta dla Ciebie
Emilku
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
EMILKU Twoim bliskim życzę zdrowych,pogodnych, spokojnych i pełnych nadziei
Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję im za wspólne trwanie przy naszych
Skarbach. Lucyna z rodziną.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie da się skleić serca złamanego nie można nagle przestać kochać gdy
ktoś odchodzi pustka pozostaje a serce zranione potrafi tylko szlochać.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Ludzie, których kochamy,zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko. spoczywaj w
pokoju. ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku, kochamy Was bardzo i tęsknimy
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⋟❤️♡❤️⋞ "Dla świata byłeś cząstką, dla nas całym
światem" Spoczywaj w pokoju drogi Emilku ,żal serce ściska.Zostawiam
modlitwę i światełko pamięci... ⋟❤️♡❤️⋞
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
mama
światełko dla Ciebie Synuś (*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować. To pomyśleć o Tobie.
Wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy gdy tak wiele dzieli.EMILKU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
†♣† Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią im płaci"
.†♣† W.Szymborska. Spoczywaj w pokoju wiecznym, drogi Emilku...†♣†
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.