"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie".(serdecznie dziękuję za pamięć moich bliskich podczas mojej
nieobecności-choroba)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni,
jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr,światełko pamięci i modlitwę zostawiam
drogi Emilku. ❤️ ✽ ❤️
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dobranoc Synuś....
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Piękne jest to, co w nas zostało”Z. Pawlak ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ W
cichej zadumie ,w zamyśleniu serca... zapalam Światełko dla Ciebie.Spoczywaj
w pokoju wiecznym.♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⋟❤️♡❤️⋞ Na jednej dłoni wspomnienia Przeszłość co przeminęła
Dni szare i kolorowe. Na drugiej dłoni marzenia, Ukryte pragnienia duszy, I
coś nie do spełnienia... .Światełko pamięci dla
Ciebie.⋟❤️♡❤️⋞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie to jak iskra z ogniska. Jeden moment i czar pryska. Dwie drogi się
schodzą w gościniec żywota. Pierwsza to jest MIŁOŚĆ. Druga to TĘSKNOTA.
EMILKU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko,ponad nasze zwątpienie…tak
trudno bez Was żyć…nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych
światach...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Popatrz, jak prędko mija czas, życie twe też przeminie wraz, życie to
jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen, troski, kłopoty
skończą się, powiedz, szczęśliwy będziesz ty?..."
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Święto Trzech Króli dla Ciebie Emilku kochany....
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Śmierć najbliższych zostawia wielką pustkę w naszych sercach...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech gwiazda Trzech Króli świeci dziś dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ ✽ ❤️ W głęboki spokój, niebiańską ciszę. Dusza się Twoja
zatapia powoli. Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz. Gdzie nic nie
dręczy i nic nie boli, ❤️ ✽ ❤️"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.