Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347685
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zostań Aniele już zawsze wśród swoich bliskich i przywróć im wiarę na lepsze jutro.❤️ Lampeczka Wirtualna sercem zapalona dla Ciebie Emilku...❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♥ ((❤️))"Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los...Światełko i modlitwę zostawiam dla Ciebie drogi Emilku. "♥ Spoczywaj w pokoju. ((❤️))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnienia. Świat starych dat i połamanych fotografii. Do nich ciągle wracamy! EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI NIECH CI ZAWSZE PŁONIE ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Nie ma Was, ale jesteście! W naszych sercach, w naszej pamięci, we wspomnieniach, bo - „Wspomnienie jest formą spotkania”- Khalil Gibran Światełko Pamięci niech jasno Ci płonie
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️Zapalam dla Emilka znicze i dla wszystkich młodych , po prostu z potrzeby serca, tycy ludzie są mi bardzo bliscy, ponieważ byłam nauczycielką, kocham dzieci i młodzież, pozdrawiam,serdecznie.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło..." Spoczywaj w Panu!
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❀❤️❀ Zamknęła się księga Twojego życia, Nie ma już Ciebie tu na ziemi, ale Jesteś i Pozostaniesz na zawsze w sercach naszych i pamięci.Zostawiam światełko i modlitwę dla drogiego Emilka.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
mama
światełko na dzień dobry Synuś (*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Na dobranoc jasny promyczek pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_[♥]_...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...EMILKU..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień nikt nam nie odbierze.❤️Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci Tobie Emilku.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Za oknem pada deszcz na twarzy odbicie łez. Za oknem wiatr rozwiewa marzenia. Na twarzy deszcz przelewa wspomnienia. Bólu nic już nie zagłuszy nawet lata co mijają. EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama
Żadna nić nie została przerwana.... Dlaczego więc miałbym być nieobecny wTwoich myślach tylko dlatego, że nie możesz mnie zobaczyć?
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   156   157   158   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012