Światełko na dobranoc Synuś ,pierwszy raz od maja ,bo tyle czasu nie
działała strona ... (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Smutne Rocznicowe światełko pamięci dla Ciebie Emilku..to juz 6 lat..to juz
72 dlugich miesiecy bez Ciebie Emilki Kochany..jak to pojąć..jak to
zrozumiec..spij spokojnie..choc to nie czas na sen..
Zgłoś SPAM
mama i tata
I wtedy ,w tą środę niestety ,też było tak pięknie ,kto by pomyślał że
dla nas ,dla rodziców ,skończy się świat ...?
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sześć lat..też środa..wtedy skończył się świat...pamiętam o Tobie
Emilku kochany...pamiętam i płaczę..tak trudno trwać...Jolu,przytulam Was
najsmutniej-Monika
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.