Nie ma chwil, których nie warto pamiętać...nie ma dni, których nie warto
wspominać...Jesteście wśród nas...((*))((*))
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Emilu, światełko na początek tygodnia... Waszego tygodnia... nasze myśli,
wspomnienia i modlitwy są przy Was...
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
_-:¦:-_
(¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Emilku, płomyczek dla Ciebie po tak długiej nieobecności
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami ;,( ...tęsknimy
bardzo:"*
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc Skarbuś ... <3
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Aniołki...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
((❤️)) Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to wola
pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam światełko pamięci i
modlitwę..((❤️))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Dobranoc Emilku!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilkowi...
Zgłoś SPAM
mama
Obcy ludzie tego nie rozumieją ,do czasu ,bo przeciez wystarczy 5 minut i mogą
byc na naszym miejscu ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.