Czasem cicho ktoś odchodzi lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach,w
naszych sercach, w naszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.."[*][*]
Zgłoś SPAM
RODZINA PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów
nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Najważniejsze, żeby nie zapomnieć o Was...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
.....I znów pojawiają się łzy,bo są dookoła wszyscy - tylko nie Wy......
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Emilku kochany..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami..."
Światełko Pamięci (*)\✿─═◕❤️◕═─✿\(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Odchodzi osoba, którą bardzo kocha twoje serce, odchodzi osoba, której nie
zobaczysz nigdy więcej. Swej bezradności pragniesz walczyć z przeznaczeniem,
jednak wiesz, że od Ciebie ono silniejsze..."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko (*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą. Są rany, które nigdy się nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Kiedyś wszystko było słońcem i radością Tak soczystą jak wiosenna zieleń
drzewa Życie było jak łuk tęczy kolorowe Dziś wspomnienia tamtej tęczy
deszcz zalewa
Zgłoś SPAM
mama
6 i pół roku skarbuś dziś ... tyle minęło ... kocham ...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
...wszystko ma swój czas. Jest czas spokoju, cierpienia, bezgranicznej rozpaczy
i czas wdzięcznej pamięci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze. Zaistnieją w naszym
życiu, przez chwilę... Pozostawią ślad w sercu. I nigdy już, nie będziemy
tacy sami..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.