kocham Cię synku ,do końca świata ,nie wiem jakiego ,kocham CIĘ
.............
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Emilku*((
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W tym nowym świecie wszystkiego co najlepsze nasze Aniołki Ukochane...Bliskim
dużo spokoju,siły i wytrwałości...i siły do dalszego czuwania w naszej
Aniołkowej Rodzinie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Monika Churska
bardzo smutny sylwestrowy wieczór...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak pusty świat nasz tak puste
serca....strzępy,chłód,obojętność,złość- tyle w nas pozostało,prócz
miłości do Was Kochani....
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Noworoczne Światełko Dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..A gdy północ wybije,niech Nowy Rok wszystkie rany uleczy.Niech nasze serca
spokój wypełni,wyciszy troski i zmartwienia.Niech słowa mych życzeń jak
gwiazdy płyną;do Was tam w niebie i Tych-na ziemi..
Zgłoś SPAM
MARIA
MOC KOLOROWYCH ŚWIATEŁEK W TEN OSTATNI DZIEŃ ROKU 2012 DO NIEBA DLA WAS
ANIOŁKI, NIECH 2013 ROK PRZYNIESIE WAM DUŻO RADOŚCI U BOKU NAJWYŻSZEGO
PANA.... ♥♥♥¸.•*´¯`✿ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jaśniutkie światełko mojej pamieci
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.Przemysław Liszka
Piękne światełko na zakończenie tego roku dla Ciebie ...A JEDNAK PO NAS
COŚ ZOSTANIE CHOĆBY TA CISZA... WYRZEŹBIONA SŁOWEM... Bliskim życzymy aby
tej niewidzialnej siły w pokonywaniu tęsknoty za T
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bolesne rozstanie,lecz taka wola Twoja była Panie.Bóg Cię powołał do
Królestwa nieba,z Jego wolą pogodzić nam się trzeba...Światełko i
modlitwa....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama ,tata i brat
Ostatni dzień tego wstrętnego roku 2012 , i dla nas nadszedł ten oczekiwany
koniec świata ,bo straciliśmy synka ,liczyliśmy na prawdziwy koniec , więc?
, co nadal mamy cierpieć i czekać na niego?...
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknimy wyciągamy do Was ręce,nasze ręce chcą dotknąć Waszych
rąk,chcemy czuć Wasze serce,w nas jak ptak zrywa się,zamykamy powieki i
Jesteście.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.