Emilu, zamiast życzeń noworocznych, przyjmij ten zapalony znicz jako dowód
pamięci o Tobie
Zgłoś SPAM
mama aniołka Ani Muszyńskiej
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia... I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia... I ból co odbiera do życia siły...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
mieliśmy Was- zapomnieć się nie da. Te wszystkie łzy, masa wspomnień..więc
mówię do zobaczenia Emiluś do zobaczenia...
Zgłoś SPAM
mama Kasi B
Lodowaty dotyk śmierci, zabrał Twą dusze
I nie dał Tobie szansy, nam dał katusze
Nieopanowany ból przeszywa to rozstanie
I na zawsze w naszych sercach pozostanie {*}
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Światełko Pamięci***
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal...
Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie już nie ma
wśród nas...Tysiące światełek na Nowy Rok...
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Zapalam Ci światełko wieczornym wspomnieniem ślę księżycową, srebrną
mgłę niech Cię otuli, ukołysze i czuwa nad Twoim snem...EMILKU((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota wyrasta górami,zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem: Dlaczego Bóg nie dał Im... szansy
dłużej żyć ? Nie czekaj Nie odpowie Ci nikt... Tylko lekko zaszumi w pokoju
wiatr..;*(
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Pamiętamy**
Zgłoś SPAM
MARIA
.... Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą
duszę, lecz wciąż jest smutek i tęsknota w nas...EMILKU.
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po wieczność [*][*][*].......
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
ciocia Wiktorka
Zgłoś SPAM
rodzice i brat
...i zostaje pamięć,przetrwają wspomnienia. i moment w zyciu który wszystko
pozmieniał... Światełko pamięci ...{*}{*}{*}...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.