Przesyłam światełko pamięci
wraz z modlitwą.
Niech dobry Bóg ma Ciebie
Aniele w swojej opiece.
Opiekuj się swoimi bliskimi,
którzy ciebie bardzo kochają
Światełko aż do nieba [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
niebiosa Cię nam zesłały a niebo się o Ciebie upomniało
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Promyczkiem księżyca zapalam światełko, powiewem wiatru przesyłam
modlitwę, a Ty Aniołku odpoczywaj w Rajskich Ogrodach ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadziei płomień, Kiedyś znów
wszyscy spotkamy się razem, Czas... straci wtedy znaczenie ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść...i nadejdzie ten dzień....Skarby
Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
***Światełko***
Zgłoś SPAM
MARIA
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy...EMILKU...
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Emilku moja pamiec dla Ciebie Kochany Skarbie♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
Najjaśniejsze ((**))((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wieczorem cisza okrywa świat,gwiazdy świecą na niebie,a my w pamięci i w
sercu zawsze mamy Was Aniołki(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Zabrane plany..marzenia..Twój uśmiech i dotyk miłości...Zmienione w stan
nieistnienia..tęsknoty i bezsilności..[*] ♥ EMILKU ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice i brat
Wciąż spoglądamy w niebo ,tęsknimy ,nasza miłość i nadzieja jest
silniejsza od śmierci,kochamy Cię ogromnie......
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU**
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pod powiekami łez brakuje,Tęsknota dręczy, wszystko smuci,
W sercu Twój obraz się maluje,Kto nas bez Ciebie żyć nauczy…? Światełko
i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Dlaczego tak kierujesz losem Panie?..Oni odeszli do Ciebie,a Ich najbliżsi
pogrążeni w smutku-sami tu pozostali..Została Im tylko modlitwa,żal i oczy
pełne łez wpatrzone w dal…(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.