Niech to światełko płonie zawsze i nigdy nie gaśnie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
dla Ciebie,Emilku,w ten smutny niedzielny wieczór...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jola Szostek
NIE CZEKAJCIE ,JA NIE WRÓCĘ. NIE ŚPIESZCIE SIĘ, JA POCZEKAM... SPOCZYWAJ W
POKOJU .....[*][*][*][*].... ♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
mama
Emi..........kocham Cię{..........tęsknię..........dziękuję za piękny
sen...............(......)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Otrzyj nasze oczy bo są zapłakane, wysusz policzki bo są łzą zalane,
pociesz dusze żalem wykąpane, opatrz serca co mają wielką ranę..
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..I wszystko nagle straciło sens..dzień ,gdzieś zgubił barwę swą..radość
znikła jakby we mgle...szczęście odeszło daleko hen...Brak Ciebie, Twoich
słów...niszczy nas okropnie...¸¸.•*´¯`♥
Zgłoś SPAM
MARIA
A choć ich życia płomień zgasł,
To myśli o nich
Są przecież w nas.
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀♥ .....PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Matiego
_-:¦:-_
(¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO
I SERDUSZKA_________PAMIĘCI EMILKU DLA CIEBIE (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Niedzielne światełko dla Ciebie Emilku..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Myślę o Tobie, gdy rano wstaję,Kiedy się myję i gdy się ubieram
I gdy ukradkiem łzy ocieram.Światełko i modlitwa dla Ciebie na najbliższe 3
tygodnie mojego pobytu w szpitalu.
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Pokój Tobie w wiecznej krainie, gdzie płaczu nie ma, gdzie łza nie
płynie...śpij w spokoju i ciszy...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamiętamy i tęsknimy o sercu nam bliskim,pamiętamy,że był Ktoś kto był
dla nas wszystkim...wspomnień obraz....
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Emilku Kochany(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
najjaśniejsze promyczki prosto do Nieba dla Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.