W Święto M.B.G.-światełko na wieczność Emilku dla Ciebie!!!
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Bo mi dobrze... Pięknie Tam.. Bo w Obliczu BOGA trwam... Ukojenia
dostępuję... On przyciąga mnie miłością.. I ogromną Swą
wielkością.....EMILKU..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice i brat Jarek
♥ ♥ ♥ dla Ciebie kochany....
Zgłoś SPAM
mama
skarbulku ,pamietaj,że Cię bardzo, bardzo kocham....moje maleństwo....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TĘSKNOTA JEST MIARĄ MIŁOŚCI
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
NIECH PŁONIE..
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
JEDYNIE SERCE MATKI UCZUCIEM ZAWSZE TCHNIE JEDYNIE SERCE MATKI O WSZYSTKIM
DOBRZE WIE DAĆ TYLE CIEPŁA UMIE I KAŻDY BÓL ZROZUMIE A GDY DZIECKA SERCE
PRZESTAJE BIĆ TAK TRUDNO MATCE DALEJ ŻYĆ..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę,może Cię jasną nadzieją myśli
moje ogrzeją,tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej.....
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,a światełko zaś oświetlają im
drogę(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka K.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Oni są z nami niepokonani przez czas w każdym oddechu życia pośpiechu są w
nas.PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Być może dla świata byliście tylko człowiekiem,ale dla niektórych ludzi
byliście..jesteście..będziecie całym światem...NA
ZAWSZE..['].[']....
Zgłoś SPAM
MAMA
życzę Ci abyś był 'TAM" szczęśliwy syneczku.....KOCHAM CIĘ.....
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy..i nawet Ci sie tu wracać nie marzy...Bo
Twój nowy świat jest tak daleki..Niech Cie PAN BÓG swą miłością
otoczy..NA WIEKI..EMILKU...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemyslaw Liszka
ŚWIATEŁKA ANIOŁKU DLA CIEBIE NA DZIŚ I SOBOTĘ
Serce jest jak pałac szklany gdy pęknie nie można do skleić.**
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.