Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami ;,(
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym, będziemy szczęśliwi,
radośni w spokoju nieskończonym...[(*)]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
mama Matiego
♥ ♥ ♥nie zapomne NIGDY Emilku ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Gdybyś był teraz przy mnie usłyszałbyś płacz mojej duszy.tęsknoty, szept
niepewności. Gdybyś był teraz przy mnie nie płakałabym za Tobą
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU* „To Bóg je wysyła.... zasypiają by otworzyć oczy przy
matce....... Potem dorastają urocze, pogodne......... Mało kto dostrzega ich
skrzydła........... A mimo to zdobywają serca uśmiechem...
Zgłoś SPAM
mama ANI O.
dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
mama ,tata i brat Jarek
♥ ♥ ♥ 3 serduszka dla Ciebie kochany Emilku.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ ,A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE
SERCE.
ZOSTAWIAM MODLITWĘ.....ŚPIJ SPOKOJNIE.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.