♥*Pamiętamy o Tobie
na zawsze* ♥
Twoim Bliskim Aniołku spokoju serca wiedząc , że czuwasz zawsze i
wszędzie,,,
Zgłoś SPAM
Twoja mama
światełko na dzień dobry mój kochany młodszy syneczku KOCHAM CIĘ na
zawsze.....
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Nasze serca bija dla Was Skarby:*:*:*
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Ciebie..Emilku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc
i kochając.
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Szybko mijają szczęśliwe dni miłe lata, Potem o nich się tylko śni, I
myślą się do nich wraca, I wtedy w oku błyśnie łza, I serce będzie
łkało, I bardzo do tych dni powrócić by się chciało...[*]...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
***{*}{*}{*}***
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was z nami,zimno w naszych sercach,pada deszcz...głośno krzyczymy
-KOCHAMY WAS- lecz nie wiemy czy słyszycie nas...po co liczyć puste dni,kiedy
Was nie ma w nich????
Przyszła niespodziewanie,zabrała wszystko,nic nie zostało!Zabrała
szczęście,całą naszą radość,jakby wszystkiego jej było mało! Spoczywaj
w pokoju..Dziękuję całym sercem za pamięć o moich bliskich.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Są rany , których czas nie goi..:"(*
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
światełko w tę smutną niedzielę ,Emilku
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Modlitwa na pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu*
. "Nie możemy jednak ulegać lękowi przed pustynią"
Zgłoś SPAM
mama
"Zniknąłeś z mojego życia jak obłok zdmuchnięty z Nieba przez wiatr
byłeś, a teraz Cię nie ma, a ja tęsknię i zatapiam się we
wspomnieniach..."
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
spokojnie....Emilku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.